Зимові ігри. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Ось і прийшов останній місяць зими. Дивлячись на відлигу за вікном та на сонечко, яке починає частіше виглядати, здається, що вже прийшла весна! Але, все ж таки, попереду ще чекають на нас сніг та морози. Хочемо запропонувати Вам кілька ідей зимових ігор на вулиці.

Смуга перешкод.

Виліпіть на деякій відстані одна від одної кілька невисоких снігових “стінок”. За ними зробіть снігове болото із сніговими горбками . Запропонуйте малюкові подолати цю смугу перешкод.

Снігові картини

Запропонуйте дитині придумати, як лягти на сніг так, щоб залишити цікавий відбиток. Можливо, малюк вигадає, як улягтися на один бік і зігнути руку так, щоб слід від нього походив на хобот слона. Спробуйте відтворити фігуру зайчика, лисички, лева.

Рукавичка-подружка

Візьміть рукавичку, у якої загублена пара, і зробіть їй обличчя: з ґудзиків – очі, а з червоної нитки – рот. Тепер ваш малюк із задоволенням візьме на прогулянку рукавичку-подружку.

Пошук скарбів

Заздалегідь купіть солодощі і загорніть їх у пакетик або коробочку. Сховайте їх під снігом в затишному містечку. Повідомте малюкові, що на цьому майданчику його чекає сюрприз. Орієнтувати дитину на місці можна словами “холодно”, “дуже холодно”, “тепліше”, “гаряче”. Чим ближче дитина до мети, тим “гарячіше”.

Бенкет для птахів

Зробіть зі снігу за допомогою кухонних формочок або пластикових коробочок для продуктів сніжні тістечка й прикрасьте їх хлібними крихтами та насінням. Розкладіть тістечка у парку і влаштуйте бенкет для птахів.

Ігри з серії “Золота колекція ігор” “Зимові ігри” видавничої групи “Основа”.

До речі, якщо Вам бракує часу вигадувати ігри з дитиною, приходьте до “Плекальні”. У нас завжди весело та цікаво! А на прогулянках в дитячому садочку дітки навіть проводять досліди!