Їжачкова школа запрошує.

Їжачкова Школа – це розвивальні заняття психолога зі старшими дошкільниками по формування психологічної готовності до навчання в школі!

Їжачкова Школа – це поетапний перехід від ігрової діяльності  (тому і «Їжачкова» ) до навчальної (тому і «Школа»).

Ні для кого не секрет, що високий рівень інтелектуальної підготовки дитини до школи ще не є показником успішного навчання та швидкої адаптації в першому класі. Перші дні для першокласника є справжнім випробуванням уже хоча б тому, що новий колектив однолітків, нові дорослі, нове середовище перебування і так далі.

Тому «Їжачкова Школа» допомагає майбутнім школярам пройти вже зараз в цікавій, пізнавальній  ігровій формі всі ті ситуації та бути готовими то успіхів та невдач.

«Їжачкова Школа»  має свій девіз «НЕ БОЯТИСЯ – ВІДКРИВАТИСЯ. НЕ СОРОМИТИСЯ –ПОСМІХАТИСЯ!!!»

Діти на заняттях вчаться не боятися: піднімати руку, навіть, тоді, коли ти не впевнений у правильності своєї відповіді; не боятися перепитати, якщо не зрозумів; не боятися сказати «я не вивчив»!

Діти вчаться: демонструвати свої вміння перед класом, навіть, тоді, коли дуже страшно оцінки однолітків; відстоювати свою думку і вести за собою!

Діти вибирають для себе варіанти поведінки для виходу у складних ситуаціях;  не соромитись показувати себе справжнього і любити себе таким який є!

Діти вчать базові емоції – розвивають свій емоційний інтелект, тому сміливо і з посмішкою йти на зустріч шкільним пригодам!

Викладач: Тетяна Миколаївна Костенко.