Featured Video Play Icon

Англійські скоромовки в “Маленькій школі” з Анастасією Пучко. ЦІКАВИНКИ ВІД ПЛЕКАЛЬНІ.

Ні для кого не секрет, що іноземні мови з кожним роком набирають популярності. Англійську мову вивчають по всьому світу люди різного віку, але найлегше сприймати і вивчати іноземну мову в ранньому віці, коли вивчення складних звуків та слів перетворюється на гру.

На заняттях з англійської мови ми намагаємося створити казку, в якій малеча зустрічає казкових  героїв, грає в ігри, співає пісень, бавиться і одночасно запам’ятовує багато корисної інформації. У грі розвивається увага, фантазія, та пам’ять.

Основним підручником, за яким ми працюємо, є First Friends (Oxford University Press – 1, 2). Підручник розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Книга містить багато цікавих завдань, ігор тощо.

Щоб зацікавити дітлахів, ми використовуємо тематичні картки, іграшки, відео- та аудіоматеріали. А ще діти просто обожнюють різні пісеньки та віршики. Все це сприяє розвиткові зорового, слухового, тактильного та емоційного сприйняття.

На уроках англійської мови ми тренуємо дитячі язички з легкістю вимовляти непрості англійські звуки. Вдома ви теж можете спробувати з дітками вимовляти ці веселі скоромовки.

A fat cat sat on a mat and ate a fat rat.

My mummy makes me muffins on Monday.

Tom tries to tie a tie.

I can hop – says a hare
I can walk – says a bear
I can run – says a dog
I can swim – says a frog.

 

Викладач:

Анастасія Володимирівна Пучко