Свято мультфільмів. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Мультикове свято
З веселою п’ятницею, дорогі шанувальники корисних та смачних інфострав! Сьогодні має статися щось особливе, бо цей день дуже спонукає зібратися з близькими та провести його у теплій компанії. Вам мабуть хотілося б підготуватись до очікуваної зустрічі? Експерти найкращої в світі інфоїдальні у Плекальні з ваших численних замовлень вивели, що малята більше за все люблять солодке та мультики. Тому, будь ласка, спеціально для вас солодке меню про мультики.


Почнемо з традиційних інфокоржиків «Відкусайків»


Усі ми любимо бабусині казочки. Через розповіді про неймовірні пригоди звірят, або взагалі чарівних істот, передається заспокоєння, задоволення та навіть навчання. Адже, казкові персонажі демонструють, як можна гарно ладнати з собою та іншими. На прикладі героїв казок бачимо, як вирішуються найскладніші питання. За наступним посиланням, подивимося казку, яка допоможе дізнатись щось і про себе та навчить, як цим користуватись:


Продовжимо наш стіл інфопечивом «П’яточкиним»


Дуже важливо у будь якій ситуації зберігати оптимізм та кмітливість, навіть, якщо це найскладніша ситуація і все летить шкереберть. Наприклад, коли треба вкластися спати. Радісно вітайте у нашій їдальні корисні інфосмаколики від Петрика:

А тепер зап’ємо інфомолочним коктейлем «Зимівка зайченят»


Як ми переживаємо за оточуючих, як піклуємося, щоб у близьких все було гаразд, так і дівчинка з наступного твору, самовіддано бореться з негодою та хижаками, захищаючи нових, вухастих друзів. Будь ласка, посилання на історію:

 

Нарешті ще й інфопиріг, ще й подвійний «Світовий»
Перша частина про сім’ю поросятки Пеппи. Цілий серіал історій та пригод за посиланням:

 

Друга частина, складена з собачої вірності, сміливості та веселості, бо вона про «Щенячий патруль».

Також, серіал про незвичайних рятівників та добрих друзів, за посиланням нижче:


Ух! Так може і живіт роздутися, стільки їсти. А ще можна подавати і подавати. Що ж робити? Вірно. Треба підготуватися до наступного разу. Тож, загадуйте, про що хотіли б дізнатися, та пишіть нам свої замовлення. Дякуємо за відгуки, неймовірно приємно, коли вам подобається! Бувайте здорові та щасливі!