Співтворчість з осінню. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Сонячного та різнобарвного настрою, дорогі гості! Осінь збагачує вітання щирістю. Неможливо втриматися від милування та радощів і команді інфокухарів, найкращої в світі інфоїдальні Плекальня. За численними бажаннями шанувальників корисних та смачний інфострав, продовжуємо створювати шедеври, довершуючи природну красу. То ж бажаємо приємного смаку, та інфокулінарного задоволення:


Перша страва: справжній, осінній інфоборщ “З шишок”.


Як вважає сайт “Діти в місті”, для повноцінного розвитку дитина має займатися творчістю: малювати, ліпити або, наприклад, власноруч зробити сову чи оленя. Тим більше, що осінь — це найкращий час для збору природних матеріалів для виробів з дітьми. Листя, каштани, жолуді, гілочки — все стане у нагоді для створення осінніх шедеврів. Можна собі уявити, якщо сама по собі шишка, просто казково приваблива, які іграшки чи прикраси можуть з них вийти. Радимо заручитися допомогою за посиланням:Друга страва: інфоомлетик “Сонце за деревами”.


Любите дивитись як осіннє листя випромінює різнокольорові плями, прикрашені мереживом гілочок? Так дивно переливається то бурштин, то рубін, то смарагди. А можете уявити таку саму красу удома, ще й цілодобово? А таке можливо. Декілька підказок за посиланням:


Третя страва: інфодобавка “Гарбузова хата”.


Ходить гарбуз по городу та й питає: “Як прикрасите мене? Чи каретою, чи хатинкою, чи може дивною тваринкою?”. На фантазії багаті, наші дітлахи  створюють цілі ансамблі з гарбузами та маленькими гарбузиками. Справді, як можна не погратися з такою красою. Зразок за посиланням:


Четверта страва: інфодобавка до добавки “Віннегретто”.


Майже усе вище подане та ще декілька порад та ідей від СТБ в одній підбірці. Оце так знахідка! Мерщій за посиланням:

 

Буває так, що страв забагато, та якщо ще є місце для десерту, пропонуємо глибоко вдихнути, тепер видихнути і… продовжуємо!


Десерт: “Створи сам!”.


Несподівано, та ще краще ніж зазвичай. На цей раз, ви зможете самі створити осінній шедевр, подібно до матінки природи що готує осінні смакоти. У такому варіанті є багатенно переваг. По-перше, печиво «Гарбуз» дуже просто готується в домашніх умовах. По-друге, виглядає воно оригінально та дуже апетитно, завдяки чому його можна спокійно запропонувати гостям, не побоюючись, що вони в страху розбіжаться в різні боки. Ну, а по-третє, дане печиво можна використовувати на Хеллоуїн. Ще воно відрізняється відмінними смаковими якостями і це, мабуть, головне. Будь ласка, посилання нижче:


Як же весело і смачно обідати у такій приємній компанії! Ваші відгуки та розповіді про те, що ви любите та чим цікавитесь, дуже допомагають готувати смачно та корисно. Бажаємо творчого натхнення та багатого матеріалу, а ще міцного здоров’я та родинного затишку!

До наступної зустрічі!