Сімейний пікнік. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Доброго настрою дорогі гості!

Раді вітати Вас на корисному обіді у Плекальні! Найкорисніші та найсмачніші страви щоразу стають ще кращими, адже Вашими очікуваннями, відгуками та подяками, інфокухарі Плекальня перетворюються на справжніх чарівників.
Сьогодні у меню дуже літня пропозиція, яку з такою цікавістю ми споглядаємо у фільмах про щасливі
сім’ї, але на жаль, іноді забуваємо, що це може бути радістю для всіх сімей. Природа, компанія, спілкування, ігри, купання, катання на човнах або надувних матрацах, велосипедах може бути радістю для тих, хто знає як провести вікенд. Ну, або регулярно відвідує корисний обід у Плекальні, бо інфодослідники нашої лабораторії постійно винаходять способи удосконалювати ідеї.


Так, наприклад, у суботу 28.07.18 можна помандрувати не тільки у просторі – за місто, а й у часі – до давньої Русі. Щоб потрапити на старовинне святкування, слідуйте за посиланням:

Або, якщо хочеться посвяткувати у Індії, а за вихідні Ви туди не встигаєте, то можна потрапити на таке святкування не виїжджаючи з Києва. Щоб відчути себе частиною барвистого Індійського щастя, сходіть по докладнішу інформацію до пана Фейсбука:

Водні забави можуть виграти у рейтингу кращих задоволень, без будь-яких зусиль. Особливо, коли це добре організовані водні забави.  Акватюбінг, басейни та багато іншого для водного задоволення в комплексі “Вишгора“:

Якщо хочете екстремальних ігор із водою, ще й у самому Києві, будь ласка, XPark запрошує. Тільки будьте обережніше, екстрим буває травматичним.


Десерт, особливо після такого активно відпочинку, мабуть хочеться розтягнути у більш розслабленій атмосфері, милуючись привабливим пейзажем. Якщо так, то Вам до смаку може бути цілий вибір між пропозиціями пікніку за містом, наприклад Дениші:

 


Або Коростишівські гранітні кар’єри. Мальовничі озера, які утворились на місці колишніх гранітних кар’єрів, одне з цих озер місцеві жителі називають гранітним каньйоном. До речі граніт із Коростишівських кар’єрів використовувався для оздоблення Маріїнського палацу і будівлі Верховної Ради України.


Або у мальовничому Буцькому каньйоні, який розташований біля села Буки в Черкаській області і утворений берегами річки Гірський Тікич. Гранітам в цьому каньйоні понад 2 млрд років.


Сподіваємося? Вам сподобалися наші страви. Звичайно захочеться ще, тому ми вже почали працювати над наступним обідом у Плекальні. Будемо раді Вашим розповідям про проведений на природі час, а також відгуки та побажання щодо наступних страв. Бажаємо доброго відпочинку усією родиною!

До скорої зустрічі!