Ранній розвиток дитини – користь чи шкода. ЦІКАВИНКИ ВІД ПЛЕКАЛЬНІ.

Ранній розвиток дитини – популярна тема серед батьків останнім часом.

Чи не зарано починати навчання в 1-3 роки?

Вирішувати, чи не зашкодить це малюкові, тільки вам. Але важливо пам’ятати, що ранній вік – це унікальний період, якому підвладні багато чудес. Як і будь-який інший, він швидко минає, і скористатися його перевагами буде неможливо!
Не тільки японці вважають, що «після 3-х уже пізно». Золотий час для закладки всієї інтелектуальної бази на все життя – це саме вік до 7 років, так як це період розвитку мозку, формування мозкових структур. До 3 років мозок дозріває на 75%, до 5-6 на 90%.
Навчання в період формування мозку для дитини фізіологічно і просто, воно дається йому легше, ніж будь-яке наступне навчання в дорослому віці. Зрозуміло, за умови професійної компетентності вчителя.
Деякі батьки бояться повірити, що навчання може бути безпечним. Але ж може! І так повинно бути! Від професіоналізму педагога залежить, чи допоможе дитині та чи інша методика опанувати знання і вміння.
Ось про що потрібно турбуватися – про те, як вчити, а не про те, чи треба!

В свою чергу, ми  в нашій рубриці “ЦІКАВИНКИ ВІД ПЛЕКАЛЬНІ” розповідаємо про те, як і які методики раннього розвитку ми використовуємо, навчаючи і розвиваючи малюків.

Викладач:

Ірина Бондаренко