Птахи між казкою та дійсністю. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Щирі вітання, дорогі шанувальники смачних та корисних інфострав, найкращої в світі інфоїдальні у Плекальні! Сьогодні наші інфокухарі створили дивовижне меню присвячене самим нащадкам динозаврів. Не хвилюйтеся, при створенні корисного обіду  жодна пташка не постраждала.


Страва перша: бульйон про «50 зернят»
Багато чого знаємо про пташок із казок. Батьки, бабусі та дідусі, вихователі у садочку часто розповідають про півника, що будить зранку, зозулю, що знає майбутнє або мудрого пугача. Все так і є. Адже пташки і справді чарівні. Як без чарівництва можна мандрувати в небі? Та є і факти, науково підтверджені, і не менш цікаві. Наприклад, що чайки літають зі швидкістю автівки, 160 кілометрів на годину. Ще 49 фактів пропонує журнал “Твій Малюк”:


Страва друга: інфокаша «Житомирська»
З назви страви ви мабуть здогадалися, що мова піде про птахів Житомирщини. Так, це дуже велика область, у якій багато лісів, озер та річок, а ще дуже красиві каньйони. Тому там люблять селитися або прилітати у гості багато різних пташок. Влітку добре їздити дивитись на них, а зараз, можна дізнатись з сайту Житомирської Обласної Бібліотеки для дітей, ще й пограти у пізнавальну гру:


Страва третя: холодне заливне «Зимове»
До речі, про зиму. Бувають у нас зими і холодні, і дуже холодні. Та уявіть, як було б сумно провести кілька місяців без пташок. Складно навіть уявити. Тому, багато птах залишаються дарувати слухняним діточкам радість, не зважаючи на мороз. Звичайно, вони люблять коли їм віддячують. Годують українським салом, хлібом, зернятками чи пташиними делікатесами з зоомагазинів. Подивитись прямо зараз, які веселі та яскраві пташки зимують з нами, можна на дитячому порталі “Пустунчик”:

А якщо ви раптом захочете нагодувати пташок взимку, пропонуємо подивитися приклади годівничок, які ви можете  легко зробити своїми руками:


Страва четверта: закуска «Загадкова»
Звичайно, коли все дуже просто, то не так цікаво. Навіть запам’ятовується гірше. Тому ми любимо різноманітні, як кажуть англійці, квести, від слова питання, або загадка. Тому, бажаємо приємно насититись загадками про пташок:


Уууух. Вже й наїлися і напізнавалися. Ще хочеться, але важко.


Десерт: інфокарамельне асорті «Хмаринка»
Як не хочеться читати, можна просто споглядати. Спеціально для найвитриваліших шанувальників інфокулінарії розважально- пізнавальних відео з віршами та малюнками про пташок, на YouTube каналі “Хмаринка”:

Що ж, дорогі друзі, вже хочеться отримати ще порцію інфосмаколиків, тому найкращі інфодослідники вже готують страви на наступний випуск. Дуже дякуємо за ваші відгуки та замовлення. Чекаємо на зустріч. Бажаємо височенного надхнення, як політ у птахів!