Прикраси для зими.  КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Чарівною красою вбираються дерева та будинки, щоб вітати одне одного в цей вечір. На вулицях з’являється багато гірлянд, іграшок та експонатів. Найкраща в світі інфоїдальня у Плекальні прикрашає свої зали, щоб вітати дорогих гостей за корисним, смачним та цікавим обідом. На цей раз, крім апетитних вражень, можна буде здобути ще й навички самим прикрашати простір, ялинки, вікна та кімнати. То ж зробимо світ красивішим?

Перша страва: інфоплов «Фетрівський»

Модні та красиві іграшки можуть прикрасити вашу оселю, якщо зробите їх із шматочків фетру. З різнокольорових клаптиків та ниток можна наробити багато веселих творінь. Оленятка, сніговики або пташки урізноманітнюють настрій, а за рахунок якостей матеріалу, ще й зігрівають душу. Більш докладніші поради за посиланням нижче:

 

Друга страва: інфосалат «Креативний»

Сніговик – це іноді центрова фігура подвір’я, особливо, коли святкується зимове свято. Так піднімає настрій, що хочеться його помножувати і помножувати. Підказка, як це зробити легко та з досить доступних матеріалів нижче по тексту. Як вважає канал «Креативний дім», краще вчитися споглядаючи процес. Будь ласка, посилання на відео-урок:

Третя страва: інфокотлетки «Абажур»

Просто чарівні кульки для прикрашання ялинки або кімнати можна зробити без зайвих зусиль за допомогою ниток. Така прикраса дуже пасує до сучасних інтер’єрів, одночасно переносячи у казковий світ зимових свят. За посиланням пані AnnaFez покаже, як створювати дивовижні шедеври:

Додаток до третьої страви: інфосоус «Ялинковий»

Звичайно, як же будуть кульки, а ялинки не буде? Треба, щоб ялинка була так само чарівна та красива. За посиланням відео-урок зі створення особливих ялинок:

 

Четверта страва: інфобутерброди «На фарфорі»

Звичайно, є дуже багато видів ялинкових іграшок. Можна вішати навіть цукерки або солдатиків. Та хочеться ж чогось незвичайного, такого, якого ще не було. Тому, якщо іграшка буде повністю зроблена своїми руками, вона точно буде дійсно ексклюзивною. Незвичайний спосіб робити поробки нижче за посиланням:

Десерт: інфопечиво «Імбирний Миколайчик»

Скоро, скоро, зовсім скоро буде довгоочікуване свято Святого Миколая! Так скоро, що готуватися можна вже зараз. Наприклад, шукати рецепти різних пряників у вигляді Миколая або печива з корицею або імбирем. Вже хочеться спробувати. Не стримуйте себе! Посилання на рецепт печива нижче:

Уууух! Більше ніж треба вражень та навичок! Треба вже відпочивати. Дуже дякуємо вам за відгуки та замовлення! Завжди раді догодити смачними інфостравами. Бажаємо гарних свят, щоб збулися усі загадані бажання! До наступного випуску!