Пригода ведмежат на уроці німецької мови у Маленькій Школі. ЦІКАВИНКИ ВІД ПЛЕКАЛЬНІ.

У Плекальні сталася прикрість – захворіла ведмежа сім’я.

У старшого брата болить коліно, у середнього – нога, у молодшого – плече. А у мами від переживань за синів розболілась голова.

Що робити? Де дістати ліки у лісі?

На допомогу прийшла героїня відомої німецької казки – Червона Шапочка, яка якраз на ту пору прямувала лісом  повз їхню хатинку до бабусі. Порадившись з нею, дівчинка принесла ведмежій родині цілий кошик овочів і фруктів, багатих на вітаміни. А ще змусила тварин робити зарядку, адже, що може бути кращою профілактикою хвороб, ніж здоровий спосіб життя?

Наші Плекашки допомагали Червоній Шапочці чим тільки могли: досліджували хворі і здорові частини тіла ведмедів, рахували тварин, мисочки і тарілки, аби усім всього вистачило, називали кольори посуду, розподіляли овочі та фрукти між хворими, згадували усіх членів родини.

Одужавши, ведмеді пограли у рухливу гру та заспівали пісню зі своїм дальнім родичем з Німеччини –  героєм навчального мультсеріалу.

 

 

А ви запам’ятали рецепт здорового способу життя?

Вітаміни, рух і …. вивчення іноземних мов! 

Адже, як стверджують вчені Карлтонського і Рочестерського університетів, саме воно позитивно впливає на пам’ять, мислення та інші розумові процеси людини і, навіть, на тривалість життя!

Викладач:

 Маріанна Юліївна Петренко