Прощавай Старий Рік! Вітаємо Новий 2019! КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Зі святами, дорогі гості! Вітаємо з довгоочікуваним Новим Роком! Якось не хочеться прощатись із минулим роком. Були такі веселі події, свята, дні народження, мандрівки, зустрічі, ігри. Багато чого, хотілося б залишити як є. Наприклад залишити гарних друзів, улюблені іграшки та казки. Залишити сімейні свята та події у Плекальні. Інфоексперти Плекальні вірять, що якщо гарно себе вести та справді любити батьків, то Дід Мороз дозволить перенести у новий рік все, що справді цінне та залишити у старому році тільки те, що заважає чи обтяжує.
Оскільки наступний рік, за східним гороскопом, буде Жовтої Поросятки, то корисний інфообід буде як раз те що треба, адже свинки люблять багатенько попоїсти та повеселитися. До речі, про розваги, саме про це і хотіли розповісти сьогодні. Тож будь ласка, подаємо інфострави про те, де і як у Києві буде святкуватися Новий Рік.

Страва перша: інфокаравай «Софійський»

Київ запрошує усіх дітлахів та дорослих, на головну ялинку України. Вже зараз можна йти та милуватися казково яскравими прикрасами. Ліхтарні ланцюги, вогні, та кульки прикрашають дерева, стовпи та будівлі. Дуже багато людей приходить привітати одне одного зі святами. Приєднуйтеся і ви! За посиланням більш детальні орієнтири:

Страва друга: інфоборщ «Шевченківський»

Ігровий майстер-клас “Створи свого фантастичного звіра” за мотивами робіт Марії Примаченко. Квест “Повелитель легенд” залами постійної експозиції музею для дітей, які уже знайомі із постаттю Тараса Шевченка. Та багато іншого, казкового та новорічного за посиланням:

Третя страва: інфогорішник «Попелюшка»

Здивуватися новим мотивам давно відомої історії. Порадіти, що добро завжди перемагає зло, навіть тоді, коли надії майже немає. Провести прекрасний день з родиною. Запрошує театр тіней. Більше інформації за посиланням:

 

Десерт: новорічний пиріг «Домашній»

Для того щоб сімейне святкування Нового Року пройшло весело і для дітей, і для дорослих, потрібно правильно організувати програму та зробити місце святкування безпечним для дітей. І тоді дорослим не доведеться зайвий раз переживати та відволікатися від розваг або блакитного екрану, а дітям не доведеться нудьгувати в очікуванні, коли їх відправлять спати. Як весело відсвяткувати вдома, дізнайтеся за посиланням:

Ми дуже вдячні вам, що були з нами протягом цього року! Дуже старалися, щоб і нам Дід мороз дозволив лишитися з вами у Новому Році, а у старому залишити усі зайві продукти, що більше не потрібні нашій інфокухні. Уся команда найкращих інфоекспертів Плекальні, вітає вас зі святами, та бажає здійснення мрій, сімейної злагоди, та веселих пригод! До зустрічі у наступному році! З Новим дві тисячі дев’ятнадцятим!