Подорож у часі. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

З назви, ви вже здогадались, що інфоекспедитори Плекальні, супроводжують вісті не тільки з різних континентів, а й з різних часових просторів. Так, навіть із майбутнього. Та про майбутнє у майбутньому, а зараз про минуле. Не на багато, на років тридцять, може сорок. Такий час, коли дітлахам вперше почали читати казки диктори з платівок, або бобін.

Уявляєте? Великі, круглі диски, один з яких накручує на себе плівку з іншого, а з динаміків лунає приємний голос розповідача. Або ще варіант – радіо. На ніч, по радіо, могла лунати розповідь, про принців та принцес, драконів та гномів. Звичайно, такий спосіб ніяк не конкурував із казками що розповідала бабуся чи мама. Просто, досить непогано доповнювали. Так, могли слухати усі разом, а потім, бабуся пояснювала, що то за ніс у Буратіно, або, як це – жива цибуля Чипполіно. Було дуже цікаво. Нерідко, розповідь ще прикрашалася музичним супроводом. Так історія або оповідання, набирали достатньої виразності, щоб слухачі усім тілом відчували причетність до подій твору. Відтворювалась якась особлива магія. Такий собі батько три де (3D). Акторська майстерність розповідання, виразна музика, та найрізноманітніші сюжети. Мммм, аж груди стискаються від приємного хвилювання.

Тож мерщій у подорож! Розташовуйтесь якомога зручніше. Краще лягти та заплющити очі.

Зараз ви почуєте аудіоказку:

З давніх давен, люди помічають між тваринами та птахами, схожі стосунки, як у нашому суспільстві. Згадують як пес поводиться із кішкою (нерідко і сваряться) як люди з різними поглядами, та ще багато інших прикладів. Та по справжньому майстерно описав такі стосунки Ганс Крістіан Андерсен у казці “Гидке каченя”. За посиланням, вас очікує не просто казочка, а справжнє збагачення світоглядного досвіду.

Звичайно ви зрозуміли, що не важко знайти іще багато цікавих казок. Наразі не обов’язково класичних. Є багато і сучасних творів яки дуже приємно вживати саме у такий спосіб.

Рекомендуємо звернути увагу на канал YouTube

Аудіокнига.UA,

на якому можна знайти і добірку народних та авторських творів для малюків «Слуханка для української малечі» і тематичну збірку казок братів Грим.

Також Ви можете знайти улюблені казки в аудіо варіанті на наступних сайтах:

 

Проект “Дерево казок” створений з метою зберегти казковий світ, на підґрунті якого вже виросло так багато дітей. На ньому зібрано багато різноманітних казок і навіть казки діда Панаса.

Українські, польські, німецькі та авторські аудіоказки Ви знайдете на сайті “proridne.org . Сайт, на якому зібрані
українські народні казки, легенди, оповідання, демонологічні розповіді, билини.
Відмінна збірка аудіоказок російською мовою  знаходиться на сайті “DetiOnlineА, якщо ви все ще вагаєтесь дати послухати дитині аудіоказку, рекомендуємо почитати:

Чому в дитинстві так важливо слухати казки?

Картинки по запросу чому в дитинстві так важливо слухать казки

 

Смачно та корисно, як і завжди на наших обідах. А щоб було легше віднайти відбірні продукти, які сміливо можна називати творами мистецтва, слідкуйте за нашими публікаціями.
Дякуємо що проводите час за нашим “столом”! Ви справжні гурмани. Ласкаво просимо до наступного випуску!