ПОЧАТКОВА ШКОЛА

Приватна початкова школа повного дня “ПЛЕКАЛЬНЯ” з поглибленим вивченням іноземних мов оголошує набір учнів до 1-3 класів.

У віці з 6 до 11 років у дітей формується внутрішнє ставлення до отримання знань світу досліджень і відкриттів. Саме тому велика увага приділяється формуванню у дітей уміння вчитися. Вироблення навчальних умінь і навичок і, при цьому, збереження і розвиток неповторної індивідуальності дитини.

Професійні досвідчені педагоги. Принцип індивідуального підходу до розвитку творчих можливостей дитини. Навчання за програмою “Інтелект України”. Комплексні програми з використанням проектної діяльності, які дають можливість отримати знання в цікавій ігровій формі.

Якісна освіта – це майбутній успіх вашої дитини!

Англійська, німецька, французька

До програми навчання входить вивчення трьох іноземних мов: англійської, німецької, французької за авторськими розробками, котрі працюють вже понад 20 років.

Для багатьох батьків школа повного дня – це можливість ефективно працювати, не хвилюючись про навчання і дозвілля дитини. Навчання триває з вересня по травень, з понеділка до п’ятниці, з 9:00 до 18:00. Дома батьки можуть присвятити час приємному спілкуванню з дитиною, а не виконуванню домашніх завдань, тому що дітки будуть встигати зробити їх в школі. На канікулах в “Плекальні” працює табір, в якому можна весело провести час. Наші педагоги легко переключають дітей з процесу навчання на ігри, практикують постійну зміну діяльності, стежать за режимом дня. Всі діти у нас – талановиті особистості.

Кількість дітей в класах до 10-12. Це дозволяє педагогу приділити максимальну увагу кожному учню та скорегувати освітній і виховний процес. Крім того на уроках атмосфера в класах з невеликою чисельністю завжди спокійна та комфортна для засвоєння матеріалу.

Гармонійний розвиток дитини забезпечують заняття хореографією, загально-фізичною та оздоровчою гімнастикою, образотворчим мистецтвом, музикою, театралізованою діяльністю. Також батьки можуть обрати заняття шахами. Проектно-дослідницька діяльність, в якій беруть участь діти орієнтує їх на самостійний пошук рішень, розвиває творчі та аналітичні здібності. Для емоційного комфорту дітей в школі є психологічний супровід.

Зарахування до школи проходить за результатами співбесіди.

Курс експрес підготовки до школи

Наша школа створена на базі Дитячого центру “Плекальня”. Враховуючи, що рівень підготовки до школи в нашому дитячому центрі досить високий, з липня по серпень триває курс експрес підготовки до школи з таких предметів:

  • грамота, читання;
  • математика;
  • англійська, німецька, французька мова.

Харчування:

Кейтерінг. “VIPKIDSCATERING”. Вартість 155 грн на день.

Вартість навчання:

1 клас – 10 000 грн

2 клас – 12 000 грн

3 клас – 12 000 грн

Запис за телефонами:

+380672093758, +380503445340 , +380675379637 , +380445016009

Наша адреса:

м. Київ, провулок Василя Жуковського, 12
Метро: Васильківська

Навчайтесь з задоволенням!

Залиште свій контактний номер телефону і ми зателефонуємо Вам: