Освітні проекти для дітей. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ

Доброго настрою, дорогі гості найкращої в світі інфоїдальні «У Плекальні»! Раді знову пригостити Вас найсмачнішими порадами та розповідями. Що може бути смачніше, ніж розвиток та вдосконалення, відкриття нового простору, заволодіння новими навичками або доведення навички до рівня мистецтва? Тільки гуртове навчання, у колі підтримки рідних та друзів. Ну як, з апетитом все гаразд? Тоді подаємо перші страви!
Комплімент від шефінфокухаря Плекаьльні! Щиро підготувавшись, до себе в гості запрошує Національний заповідник «Софія Київська». Справжнє диво! Диво – бо дає можливість переміститись прямо з шумного центру сучасного Києва до монастирського затишку середньовіччя. Справжнє – бо є насправді. Дійсно, у реальності, можна потрапити у світ мистецьких фантазій древніх митців, дізнатися про зародження графіті, пошукати археологічні цінності та відвідати пізнавальні програми, квести та екскурсії для діток від 6 років. Будь ласка, посилання нижче:Страви від самої держави! Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей і юнацтва розробив унікальний освітній проект «Музичні класики для дітей та їхніх батьків», до якого входять «Оперна», «Симфонічна», «Балетна» та «Хорова» абетки. Проект театру «Музичні класики для дітей та їхніх батьків» покликаний допомогти батькам і дітям навчитися сприймати багатогранний світ музично-театрального мистецтва, відновити або розвинути вміння слухати та любити класичну музику і театр. Дуже хочеться потрапити! Почнемо з посилання:

Національна філармонія України пропонує низку дитячих концертів для дітей молодшого шкільного віку: Абонемент №1″Велика музика для маленьких слухачів”. В цьому році в прграмі Симфонічна казка «Петрик і Вовк», «Пори року» А. Вівальді та багато іншого.


Колись, екскурсія була схожа на сумну лекцію, але екскурсоводи також постійно навчаються і тепер, Національний музей історії України пропонує діткам шкільного віку різноманітні інтерактиви. Відчути збагачення скарбами козаків, дізнатися правду з історії, взяти участь у розслідуванні таємниць старовинного міста можна за посиланням:

Дещо підготував Національний музей «Київська картинна галерея». Для Вас пропонуються абонементи на відвідування сімейного лекторію для діточок та їхніх батьків. В той час, коли діти долучаються до прекрасного, батьки теж не витрачають час дарма, а отримують багато цікавої інформації з розвитку мистецтва. Дещо більшою інформацією ділиться наш друг, пан Фейсбук:


Національний художній музей України пропонує програми для діточок це «Візуальна абетка» (Вік: 6 – 7 років), в якій звертаються до методики Стратегії візуального мислення (Visual Thinking Strategies), кожен учасник зможе спробувати себе у ролі дослідника художніх творів, а дискусійний формат такого дослідження сприятиме розвитку мовленнєвих і комунікативних навичок. Та програму для сімейного дозвілля з дітьми від 6 до 12 років «Патяки-маляки» , в якій на початку заходу кожна родина отримає програму з серією завдань, які спрямують її експозиційним простором музею. Всі учасники матимуть можливість пройти свій шлях в автономному режимі й з тією швидкістю, якої вони потребують. Завдання перше, пройти за посиланням:

PinchukArtCentre приєднується до нашого столу з щедрою пропозицією дуже великої кількості творчих програм, які дозволяють наблизити дітей до мистецтва. Тут і сімейні програми, і програми для діток від 4 років, для підлітків, а також інклюзивні програми для дорослих та дітей із особливостями розвитку (затримка псих-мовленнєвого розвитку, розумова відсталість, аутизм та ін.). Докладніше за посиланням:


Заряджаємося на повну! «Мистецький Арсенал» запрошує дітей та дорослих на ІV Освітній фестиваль «Арсенал Ідей», що відбудеться з 26 по 30 вересня та організовує креативний простір, у якому поєднуються творчість дітей та дорослих, наукові інновації та сміливі мистецькі проекти, сучасні освітні програми та експериментаторство. Тема цьогорічного фестивалю «Якби я був чимось / кимось / десь» має на меті продемонструвати різноманітність можливих досвідів – від тілесних до професійних. Простір фестивалю включатиме три основні тематичні групи: «Простір», «Тіло» і «Діяльність». У межах фестивалю відбудеться ІІІ ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. То ж мерщій за посиланням:Ось і дочекались смачненького десерту! Якщо це буде забагато, для одного обіду, наші помічники допоможуть зберегти у інфоланчбоксі, щоб насолодитись пізніше. Для самих витривалих, музей Ханенків пропонує дуже незвичайну та цікаву програму для діток, віком: 6,5-8 років. «Абетка мистецтва». Головна ціль програми – розбудити в дитині жвавий інтерес до мистецтва. Дружнє обговорення та веселі ігри просто в залах музею, а також вільна творча практика у музейній студії гарантують дитині яскраві враження та задоволення. Ще є можливість записатися на курс, на друге півріччя. Крім цього для діток музей організовує квести “Шукачі в музеї” (для дітей 6-12 років та їхніх батьків). Працює арт-студія “МуХа” (Вік: 8-11 років). Та ще багато різних захоплюючих програм і навіть є програма для батьків з дітьми з 0 до 3-х років «Культурний декрет».

Дякуємо за найкращу в світі компанію! З вами дуже весело, цікаво та корисно. Завдяки відгукам та побажанням, нашім інфоекспертам, легко досліджувати та винаходжувати краще з кращого для дітей та батьків. Бажаємо щоб вистачило наснаги відвідати усі заходи, та весело провести час з сім’єю!

До наступного обіду! Бувайте здорові!