Нові мандри! КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ

Яке щастя, що Дід Мороз допоміг нам знову зустрітися у новому 2019 році! Зустрічаємо нові можливості, нові очікування та здійснення. Може здатися, що зима наполягає на тому, щоб усі сиділи вдома та займалися лише домашніми справами у теплі та родинному затишку. Так, ідея не погана. Але як надовго? Поступово виникає бажання дещо поширювати зону своєї діяльності. Неспинні інфоексперти найкращої в світі Плекальні знову відкрили, що Зима запрошує до деяких подорожей. Починаючи від прогулянок парками, що поблизу, до досить тривалих мандрівок. Тож, одягайтеся тепліше. Подаємо обід зимового мандрівника!

Страва перша: інфосалатик «Дубки»

Можливо ви вже знали, що недалеко від станції метро «Сирець» є справжній дендропарк «Дубки». Дивовижне місце для прогулянок, катання на санчатах та просто милування красою природи. Є додаткові розваги спеціально для дітей. Як потрапити до парку, підкаже наступне посилання:

Страва друга: інфоєкзоделікатес «Тропічний»

Давайте звернемося до уяви та думками перенесемося у тропічні ліси з пальмами та кущами великих джунглів. Як вам така ідея узимку? А можете повірити у те, що це можливо насправді? Так! Ще й зовсім близько у Національному Ботанічному Саду ім. Гришка. Розклад роботи оранжерей знайдете за посиланням нижче:

Страва третя: інфопропечення «Селянське»

Чому б не поїхати у село? О! У селі узимку дуже гарно. Усе біле, просторе. Дуже приємне повітря та багато народних розваг, ігор та традиційних заходів. Ще можна поїхати в село до друзів або до етнографічного комплексу «Українське село», де все доведено до рівня «Майстер». Так, можна навіть брати участь у різних майстер-класах та інших заходах. Детальніше за посиланням:

 

Найочікуваніший узимку звичайно десерт. Дуже багато калорій спалюється на підтримку тепла у душі та тілі, що вже казати про приміщення. Тому, подаємо без затримки!

Десерт: інфослойний пиріг «Гаряча зима 2019»

Як дивитесь на те,щоб поїхати далеко, за високі карпатські гори? Пробратися крізь сніги та завірюхи. Помандрувати між високих смерек та помилуватися на широченні пейзажі заходу. Та ще й на останок потрапити у гарячі, природні басейни з чарівною, цілющою водою. Ооо! Це насправді можливо! Складно, але варте того. З радістю, радимо посилання:

Уууух! Нагулялися, намандрувалися, на ліжка повкладалися! Мабуть після такого обіду очі заплющуються самі по собі.
Дякуємо що ділитеся своїми враженнями від поїздок та мандрів! За вашими замовленнями інфокухня Плекальні створює неповторні шедеври. Бажаємо, щоб цієї зими вас та ваших близьких зігрівало тепло сердець! Радощів та злагоди! До наступної зустрічі!