Настільний всесвіт. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Вітаємо наших дослідників та експериментаторів! Готові до нових почуттів, нових відкриттів світу? Хочете поринути у вирій пізнання? Інфокухарі Плекальні радіють вашій ініціативі зростати та навчатися! Інфоїдальня Плекальні, це простір що любить як вашу бурхливу діяльність, так і ваш спокійний відпочинок. То ж сьогодні наші експерти пропонують поєднання одразу релаксового плину моделювання та створення цілих світів.

На перше: суп-гра «Спатоньки», від компанії Arial.


Як це, починати обід зі сну? Ми тільки почали цікавитись! Але ж ви знаєте, як важко буває заснути після обіду. То ж готуватися треба заздалегідь. Завдяки привабливим правилам та карткам, поцілунків, пестощів, пісеньок, лоскотань набору «Спатоньки» така справа стає дуже приємною пригодою. Виявляється, що можна з великою радістю та цікавістю, відшукувати чарівні засоби для гарного сну. До речі, у вечорі, працює ще краще, а ще можна використовувати у поїздці. Дещо про поїздку у наступній інфостраві.

На друге: гра-каша «Логический поезд»

Ця гра має майже нескінченну кількість варіантів! З вагончиками цього дивного поїзду можна розширювати уявлення про навколишній світ. Розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять, фантазію. Ця гра ніколи не набридне. Тому, що в неї кожен раз можна грати по-новому!


але у б/у стані, тому краще знайти у мережі картинки, та роздрукувати власну гру, наприклад, за цим посиланням


На трете: соус-втікалки-доганялки «Кішки-мишки»

Обравши собі ролі, друзі можуть доганяти, як кішка, або утікати, як мишка. У мишенят довгий хвіст, так що далеко не втекти. Котик же має спіймати всіх мишок, а завдання дитини (в залежності від обраної ролі) – допомагати або заважати. Гра в «Кішки-мишки» з сірим котом – весела і нескладна. Дитина навчиться перераховувати мишок, дізнаватися їх за кольором. Якщо сховати одну з фігурок в кота та питайти, кого з’їв хижак в цей раз, малюк може згадувати, якого кольору не вистачає. Гра «Кішки-мишки» розвиває координацію, формує швидкість реакції, вчить малюка швидко реагувати на ситуацію.

Так набігалися, що захотілося на десерт побільше? Що ж.

 

Потрійний десерт: смарт-інфоторт


Гра «Активіті» від Piatnik. Два слоненятки прогулюються по лісі. Вони направляються до моря. Гравці пересувають слоненят по мірі того, як вони дають пояснення малюнку, зображеному на картці. Який слоник першим досягне фінішу? Гравці можуть пояснювати малюнок використовуючи такі способи: малювання, пояснення та демонстрація. Та команда, чий слоник першим дійде до фінішу стає переможцем. Хід гри: Частини ігрового поля необхідно з’єднати між собою, потім добре перемішати картки та покласти їх в одну стопку так, щоб вони лежали сорочкою (сторона з відбитком сліду слоника) вгору. Гравець бере верхню картку з колоди таким чином, щоб ніхто з членів команди її не бачив. Він повинен пояснити членам своєї команди малюнок, зображений на картці, не називаючи його. Якщо буде названо правильну відповідь, то слоник може бути пересунутий на одну клітинку вперед.

Нарешті, для самих дорослих дітей, архітекторська гра «Make’n’break».

Гравець (архітектор), отримує завдання, побудувати певний витвір архітектурного мистецтва, та забезпечується відповідним будівельним матеріалом. Далі, лише його талант та уява, допоможуть йому впоратися з замовленням. То ж бажаємо успіху та натхнення у нелегкій справі. Почати можна з посилання:Колись грали в настільні ігри на прогулянці?

У інфоїдальні Плекальні, можливо все! Гра-прогулянка #суперКиїв – це дитячий путівник по Києву, який покаже місто зовсім інакшим, чарівним та загадковим. У кожного місця на мапі своя легенда, яку цікаво переповідати і відвідувати  . Весела і пізнавальна прогулянка – це лише півсправи:)  В коробці також гра “Меморі” – це набір парних карток, з якими дітки зможуть згадати відвідані місця, потренувати пам’ять та уважність. А ще у коробці сюрпризи-бонуси від авторів карти: “Walk&Talk” та “МоЯ Книжкова Полиця”.Що ж дорогі гості, раді що ви з нами, що ми є справжнє товариство інфоцінувачів. Інфоекспертам Плекальні, дуже важливо що вам цікаво, то ж пищіть нам свої замовлення, вони надихають на нові досягнення! Саме ви створюєте смак страв «Корисного обіду»! Бажаємо радощів та цікавих пригод! Залюбки зустрінемося у наступному випуску «Корисного обіду» у Плекальні!