Найцікавіші події травня. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Травень – завжди багатий на культурні події для киян. Ми вирішили нагадати про найцікавіші з них, щоб раптом щось не пропустити.

Почнемо з виставки гравюр Дюрера з колекції Харківського художнього музею, що відбувається в музеї Ханенків з 12 квітня по 15 червня 2019 року. Понад 60 творів генія німецького Відродження та його послідовників можна буде побачити у залах Музею Ханенків.

До речі, з 18 – 26 травня до Дня музеїв. музей Ханенків розробив програму «Середньовіччя. Living history» , яка дасть змогу
зануритися у минуле, відчути його на дотик, емоційно та фізично «вступити у сліди» людей минулих епох.

Протягом тижня у музейних залах будуть представлені предмети, відтворені за історичними джерелами та артефактами 14-16 століть. Музейні зали стануть місцем, де можна у буквальному сенсі торкнутися предметів побуту лицаря та дізнатися вражаючи подробиці лицарського життя.

Для тих, хто бажає більш активного відпочинку, можемо запропонувати Олімпійський день-2019, який відбудеться на Оболонській набережній о 9:30 18 травня .

На вас чекає бігова програма для дітей, любителів та професіоналів (забіги на 500 м, 1,6 км, 3 км), зустрічі з олімпійцями, різноманітні конкурси і вікторини, гарантовані олімпійські подарунки та пам’ятні сувеніри кожному учаснику!

Якщо біг, не ваш вид спорту, але маєте бажання прогулятися на свіжому повітрі, тоді вам в Національний ботанічний сад імені М.Гришка, де ви маєте змогу помилуватися не тільки квітучим бузком, але й погратися зі словами.

Проект “Автономні зони поезії” колективу “ALIS” – це результат лінгвістичних й графічних трюків митця П’єра Фурні у “натуральній величині”. Слова в ньому змінюються залежно від куту зору чи положення, з якого на них дивляться. Створена спеціально для “Французької весни”, інсталяція “Автономні зони поезії: розквіт слів” дозволить відвідувачам досліджувати природу слів аж до кінця літа.

А якщо душа бажає послухати музику, тоді запрошуємо 19 травня о 19:30 на Софійську площу.

З нагоди дня Європи тут відбудеться гала-концерт українських зірок світової оперної сцени, що здобули за останнє десятиліття світове визнання і стали окрасою кращих оперних сцен світу .
Програма складатиметься з найпопулярніших творів світової класики В.-А. Моцарта, Дж. Верді, Г.Доніцетті, Дж. Россіні, Ж.Бізе, Ш.Гуно, М.Лисенка, Л. ван Бетховена.

Для цінителів класичної музики пропонуємо зберегти розклад open-air концертів від Classic Picnic , які пройдуть в Києві протягом літа

І, наостанок, нагадаємо про дві традиційні, але не менш від цього очікуванні, для травневого Києва події.

Щорічний міжнародний книжковий фестиваль у Мистецькому Арсеналі у Києві “Книжковий Арсенал”, 22.05 – 26.05.2019, на якому ви можете ознайомитися із новинками української літератури. Крім того, цього року багата програма подій, що стосується візуальної книги, шрифтів, графічного дизайну.

Ярмарок Kyiv Art Fair, який покликаний познайомити українців з роботами локальних і закордонних художників, а також популяризувати сучасне мистецтво серед громадян. Він є частиною фестивалю Kyiv Art Week, організованого з ініціативи українських культурних діячів за підтримки КМДА.

На час проведення ярмарку, територія в 5000 кв.м. Комплексу «Торонто – Київ» перетвориться на величезну виставку, де розмістяться роботи художників,яких представляють 39 галерей з України, Франції, Австрії, Німеччини, Грузії, Литви, Данії, США.
Офіційне відкриття розпочнеться ввечері 23 травня о 19:00 під аранжування діджей- і лайв-виступів, об’єднаних з візуальним шоу: відео-проекцією на фасад костелу св. Миколая.

Ось така насичена програма заходів на травень у Києві. Тож плануйте свій вільний час заздалегідь. Бажаємо гарного відпочинку!