Найкращий подарунок. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Легка прохолода та невпевненість погоди підказують зустрітися у затишному та теплому просторі найкращої у світі інфоїдальні у Плекальні. А ми дуже раді, що навіть природа підтримує таку приємну зустріч. То ж вітаємо вас із рушниками та накритими столами! Бажаємо насолоджуватись відбірними інфостравами!
Перечитуючи ваші численні замовлення, приємно вражає потяг наших гостей до інтелектуального розвитку, особливо коли на дворі холодно. Як приємно, що діти з самого маленького так люблять книжечки. Так багато вже перечитано та обговорено, що нашим інфоекспертам довелося добре пошукати, щоб знайти щось нове. Але ж ми не шукаємо легких справ, чи не так?
З радістю презентуємо книжкове меню.

Страва перша: інфомашхудра «Математична»

Хочеться зігрітися чимось гостреньким, чимось східним. Можливо, такою захопливою історією, яка не просто привабить як розповідь, а ще й змотивує трішечки пограти у країні чисел. Круті головоломки, ігри та вправи у книжці «Скажена математика» піднімають настрій та добре розігрівають атмосферу. Один зі шляхів знайомства з математикою за посиланням:

Страва друга: інфолагман «Зрозумілий»

Трошки легше за динамікою, але не менш цікаво, пропонують провести час Крістін Даль та Стівен Нурдквіст у своїй збірці малюнків, ігор та загадок з математики «Понятная математика». Автори легко доведуть, що математика не безнадійно складна, а навпаки, відкриває світ ще яскравіший та веселіший. Перший крок до зустрічі з новими друзями за посиланням:

Страва третя: інфодолма «Простір»

Буває так, що люди не знають власних почуттів. Багато хто вважає, що вміння розпізнавати свої почуття приходить саме собою. Можливо з народженням людина вже має можливість відрізняти радість від захоплення, та більше вірогідності, що дитину навчає мама. Щоб мамі було легше пояснити, як орієнтуватися у світі почуттів, пропонуємо цілу підбірку книжок для дітей. Посилання на опис книжок нижче за текстом:

Десерт: узбекський інфолукум «Сновидіння»

Після ситного інфообіду солодка втома запрошує до сну. Та сни бувають не тільки приємні. Буває, що разом із приємним передчуттям є і деякі сумніви, що до якості сновидінь. Наступна книжка допоможе не тільки зустрітися зі своїми жахами, а і взагалі стати сміливішим у багатьох життєвих ситуаціях:

Дякуємо, що були з нами! Було дуже смачно та цікаво готувати для вас кращі інфошедеври. Для того, щоб у майбутньому вам було ще цікавіше, пишіть нам про свої побажання. «Корисний обід» відправляється у нову подорож на пошуки кращих інфоскарбів, тож, на деякий час мусимо попрощатись. Сподіваємося, що ви не будете сумувати. До наступної зустрічі!