Літнє катання! КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

 Вітаємо на черговій, корисній обідній зустрічі у Плекальні! Ви, напевне, знаєте, що ще може бути краще ніж гратися? Так! Кататися!

Усі дітлахи, і навіть дорослі, дуже люблять їздити, ковзати або гойдатися. Можливо щось підзабулось і на якусь мить здалося, що нема чим зайняти час? Інфовідновлювачі Плекальні розігріли для вас найсмачніші нагадування. Почнемо з найпростішого.

З самого раннього дитинства мати гойдає своє дитя, щоб заспокоїти, врівноважити та подарувати гарний настрій. Можливо тому далі дитина продовжує шукати можливість погойдатись будь де: у колясці, на батьковій нозі, на стільці або на гілці дерева. Пригадуєте? Мабуть не складно, прямо зараз, знайти якусь гойдалку та насолодитись колиханням, якщо ні, то можна попросити дорослих змайструвати гойдалку з мотузки та зручного стільчика або зробити гамак із тканини. Є щось глибоко чарівне у відчуттях переливання ваги тіла з одного боку в інший. Що можна порадити в Києві? Звичайно ж парк гойдалок “KACHELI”.

Наступним видом катання, як правило засвоюється з’їжджання з гірок у дворі або в парку. Раз за разом повторюється відчуття вільного руху без жодних зусиль або навіть відчуття польоту. Чим вища та завитаста гірка, тим більше вражень. Щось подібне, мабуть, відчувають пілоти реактивних літаків. Щоб обрати місце, де можна насолодитись цим видом катання, пропонуємо вам огляд дитячих майданчиків Києва від “Афиша bigmir.net”

Взимку було задоволення ковзати на льоду, по снігу на лижах або на санчатах. Літо дарує не менше можливостей. Ковзани можна змінити на роликові, скейт може замінити сноуборд. А яке задоволення кататися на велосипеді! Як чудово, сидячи на зручному сидінні, самому керувати напрямком, швидкістю та маршрутом. Крутиш собі ногами педальки та споглядаєш краєвиди. Ще набагато веселіше, коли є компанія, сім’я або друзі. Цікавий огляд веломаршрутів Києва Ви можете знайти на сайтах “Ліза”

та “City Guide gloss.ua

А багато корисних порад по велосипедним поїздках з дітьми на сайті “Велотурист

Влітку відкривається ще безліч водяних катань. Дуже весело підкорювати хвилі на надувних кругах, матрацах або човниках. Сама по собі, вода дарує чималу радість і можна плескатись під теплим сонечком хоч весь день, а коли це ще й простір для катання, задоволенню немає меж. Є багато спеціально облаштованих водяних парків, де очі розбігаються від різноманіття плавальних засобів. В Києві влітку окрім аквапарків Dream Island та “Термінал” (до речі, якщо ви не знаєте, який  обрати для відвідування, радимо почитати порівняння на сайті “Домашний дневник путешествий” ) є ще декілька парків, які пропонують водні розваги і не тільки. Наприклад, це  X-Park

Sky Family Park

Комплекс Вишгора

 

От тепер, після таких смачних страв, можна переходити і до десерту. Та ви мабуть уже здогадались, що мова йде про луна-парк? Так, це справжнє царство катання. Найрізноманітніші гойдалки, гірки, паровозики, машинки, коники на будь-який смак.  О, нашій уяві не відомі кордони та хочеться ще і ще фантазувати, по якій веселці, на якому слоненяті ми поїдемо кататися. Якщо ви зупинились на цьому виді катання, то ділимось з вами досить повним оглядом “Лучшие парки аттракционов в Киеве: вперед, за активным весельем” від сайта “Лиза. Мой ребенок.”

Єдиний парк атракціонів, який би хотілося ще додати це

Отже, інфокухарі Плекальні вже готують наступний обід. Будь ласка, замовляйте, чим би вам хотілось поласувати, про що хотілось би дізнатись. Пишіть нам про свої улюблені види катання. Бажаємо сміху та веселощів від літніх розваг! До наступної зустрічі!