Корисні ресурси з англійської мови для малюків. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

При вивченні іноземної мови дуже важливо мати можливість її практикувати. Дуже гарно, коли батьки вільно володіють іноземною мовою та можуть інколи розмовляти нею з дитиною. А якщо ні, що робити? Ми підібрали для вас кілька корисних ресурсів, які можуть стати вам у нагоді, якщо дитина вивчає англійську.

Нагадаємо, що деякі дитячі канали, наприклад, Nickelodeon транслюються англійською мовою. І ви завжди можете дати подивитись дитині його улюблений мультфільм англійською.

Крім того, спираючись на поради наших викладачів, ми хочемо порекомендувати серіал для вивчення англійської “Gogo loves English”. Малюкам сподобається дракончик – головний герой цього серіалу.

Щодо книжок, то зараз з’явились чудові серії, які допоможуть вашій дитині читати англійською. Наприклад,

Видавництво Usborne розробило чудову програму з читання для малюків. Колекція з 350 книг, які поділені за рівнями складності, допоможуть малюку поступово оволодіти читанням.

Видавництво Oxford University Press також має чудову програму для поступового навчання читанню Oxford Reading Tree. Крім того є електронні книги, які мають аудіо супроводження.

Також на YouTube на каналі Oxford Owl вашому малюку почитають книжечки англійською .

Крім книжок та мультфільмів можемо порадити настільну гру від “Банды Умников” -“Зверобуквы. English”, яка теж допоможе розвинути навички читання та весело провести час з дитиною.

Для веселого настрою знадобляться ігри, віршики та пісеньки. Деякі ми публікували в рубриці ЦІКАВИНКИ ВІД ПЛЕКАЛЬНВ, де свої поради дають наші досвідчені педагоги. Це, наприклад,

А веселі пісеньки Ви можете знайти :

І звичайно ж, ми запрошуємо діточок, які бажають володіти англійською мовою до нас в “Плекальню” . Дитячий садок, дитячий центр, а влітку Літній денний табір допоможуть вашій дитині спілкуватися англійською!