Курс «Українська мова»

     Мова для дитини – це ніжна мамина колискова, мудра батьківська порада, бабусина казочка, дідусева байка, стежина, з якої починається шлях у життя.

Вона стимулює розвиток внутрішнього світу дитини, сприяє гармонійному формуванню особистості.

Саме для того, щоб дитина найефективніше вивчила та засвоїла рідну мову  ми розділили курс викладання на три органічно поєднанні і взаємопов’язані розділи:

    

     Розділ 1.   Розвиток мовлення.                                 

     Розділ 2.   Навчання грамоти.

     Розділ 3.   Читання.

 

 

     Розділ 1.      Розвиток мовлення

Мовлення суттєво впливає на інтелектуальний розвиток дитини. Найголовніше навчити дитину правильно слухати, думати та правильно говорити.

На заняттях ми розвиваємо навички мовлення, вчимо дитину по-різному, літературно грамотно висловлювати свої думки та переживання, робити висновки. У цікавій, доступній, ігровій формі та завдяки активному спілкуванню вчителя з дітьми долається дитяча напруженість та сором’язливість, розвивається мислення та уява. Це сприяє подальшому застосовуванню нових знань в різних життєвих ситуаціях.

Розділ 2.  Навчання грамоти.

 

       Ознайомлення малюків із звуковою стороною слова є важливою умовою засвоєння ними граматичної будови рідної мови. Ми пропонуємо надати вашій дитині базові знання мови.

При вивченні розділу “Навчання грамоти”, дитина граючись оволодіє комплексом необхідних знань та навичок з мови, поліпшиться її уважність, здатність засвоювати і аналізувати інформацію, збільшиться обсяг і стійкість пам’яті.

То ж здолаємо ще один крок уперед до пізнання грамоти!

 

 

 

Розділ 3.  Читання.

 

Із джерельця починається велика ріка, яка несе свої води до моря. Із окремих умінь складається вміння читати, яке покличе малюків у безкрає море цікавих книжок.

Саме в цьому розділі нашим завданням є сформувати у дітей навички правильного, виразного, чіткого та свідомого читання. А ретельно продумана методика надасть можливість малятам засвоїти ази читання й отримати задоволення та насолоду від виконання різних завдань, доступних і цікавих для малюків.