Вивчення англійської мови з дітьми раннього віку базується, в першу чергу, на ознайомленні з мовленнєвими структурами, які можуть використовуватись в будь-якій сфері спілкування. Теми занять охоплюють найрізноманітніші сторони життя.

Світовий досвід показує, що найефективніші матеріали для іноземців, які бажають вивчити англійську, розроблені носіями мови. Найбільш відомі видавництва: “Oxford University Press”, “Longman”.Саме вони складають основу для програм, які ми розробили для наших маленьких учнів. А ще ми використовуємо яскраві цікаві підручники, відео, аудіо, інтерактивні посібники. Для сюжетно-рольвих ігор ми застосовуємо високоякісні розвиваючі іграшки англійської компанії ElC. Обов’язковою частиною занять у студії є вивчення віршів, пісень та римівок, театралізація казок і історій.

Наприкінці курсу дитина зможе оперувати двома десятками питань з тем, використовуючи у власному мовленні близько 40 фраз і 200 слів, навчиться декламувати багато віршів і співати пісень англійською мовою.

Викладач:

Олена Борисівна Серафімович