Гра триває! КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Доброго настрою, дорогі гості Плекальні! Дуже раді вітати у найкращій в світі їдальні! Розміщуйтеся зручніше. Сьогодні інфокухарі приготували надзвичайно ситне смачне та корисне меню. З ваших повідомлень зрозуміло, що необхідне продовження попереднього випуску. Тому, зустрічайте  огляд розвиваючих ігор – головоломки!
На перше: суп вундеркіндера “Склади квадрат”
За методикою Нікітіних можна, отримуючи частини квадрата та завдання, скласти потрібну фігуру. Малюк виконує кілька видів робіт, які відрізняються за змістом та за ступенем складності. Наймолодші починають розуміти, що з частин, іноді навіть дуже дивної форми, можна скласти квадрат. Вони розуміють, що необхідно перевертати усі шматочки на лицьову сторону та відбирати частини за кольором або за відтінками кольорів. Таким чином відбувається тренування та розвиток відчуття кольору та кмітливості при вирішенні проблеми частин цілого, їх можливих взаємин та взаєморозташування. Поступове ускладнення завдань дозволяє малечі просуватися самостійно. Так і хочеться хапати ці яскраві фігурки та з’єднувати їх у красиві квадратики. Біжимо за посиланням:


На друге: smart-делікатес “Вантажівки 3”
Три кумедних вантажівки готові вирушати у дорогу! Потрібно тільки забрати з собою вантаж. Чи відбудеться перевезення? Чи зможеш ти допомогти їм з навантаженням так, щоб все вмістилося в кузові. Малюки залюбки грають з машинками, складаючи та викладаючи деталі-формочки. Старші діти можуть виконувати всі 48 захопливих завдань, від простих до найскладніших. Вантажівки – це, в першу чергу, іграшка, а вже потім гра. Поїхали вантажити посилання:


На третє: гарнір goki рівня “Майстер логіки”
Розвиваюча дерев’яна настільна гра лото від німецького виробника іграшок Goki «Майстер логіки» – гра на логіку та концентрацію. У комплект настільної гри входять: ігрове поле з отворами, 12 кольорових фішок, 20 – білого та чорного кольору. Мета гри: вгадати 4 приховані кольори противника. Переможець гри той, хто швидше вгадає «код» опонента. Всі деталі виготовлені з натурального дерева, покритого різнокольоровими фарбами на водній основі, тому гра повністю безпечна для здоров’я малюків. Гра буде сприяти розвитку моторики, комунікаційних здібностей, зосередженості, логіки. Складно, але ж як цікаво. Підемо подивимось:

Ось так, непомітно, вже й добралися до десерту. Цікавості, вони такі.

На десерт: тістечко “Кольорова диво-кулька”
Є ігри, які можуть надовго захопити і дітей, і дорослих. Головоломка «Кольорова диво-кулька», створена фахівцями китайського бренду Same Toy, відноситься саме до цієї категорії. Захоплива іграшка подарує багато радості гравцеві, перед яким стоїть завдання розставити пальчиком усі кульки у отвори відповідного кольору. Для цього потрібно використовувати одне вільне. Захоплива гра неодмінно всім сподобається! Представлена іграшка нагадує головоломку «Магічна куля». Перекочувати маленькі кульки буде легко. Завдяки незвичайно легкій ігровій формі у дитини розвивається дрібна моторика та координація рухів, колірне сприйняття та логічне мислення. Граючи, малюк стане більш уважним та посидючим. Але ж не сидиться бігти за посиланням:


Що? Забули щось? Ну, звичайно. Компот!
На четверте: узвар “Ведмедик” від Rubiks
Цікаво, що не обов’язково збирати Ведмедика правильно, можна зібрати свого іншої форми, із незбіжними кольорами — головне, щоб у процесі гри дитина зрозуміла взаємозв’язок, навчилась ставити завдання та виконувати його, або просто отримувати задоволення від творіння. Ведмедик чекає за посиланням:


Від солодкої втоми просто з ніг валить. Справа здається йде до мобільного сну. То ж дякуємо найкращім інфоекспертам Плекальні за смачний обід, а гостям за відгуки та замовлення! Раді читати ваші розповіді про те, що вам подобається. Ви дуже допомагаєте створювати справжні шедеври. Чекаємо на наступному обіді!