Готуємо жарти до Дня сміху. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Напередодні 1 квітня ми трохи поблукали по інтернет простору, щоб підібрати трохи розваг до Дня сміху. Як можна долучити малюків до цього свята? У мам зазвичай обмаль часу, щоб вигадувати якісь розіграші, то ми вирішили трішечки допомогти.

Стандартні розіграші: “А у тебе спина біла!”, перемикання води в ванній кімнаті на душ, коробка без дна наповнена чимось, на зразок, конфеті, перегорнута склянка з водою, зашиті рукава у одяга теж можна використовувати, адже для малюка вони зовсім нові. Але ми знайшли ще кілька веселощів до свята.

8 першоквітневих жартів, які здивують ваших дітей пропонує портал “Папа сегодня” . Безпечні та витончені жарти подарують вашій дитині незабутнє свято 🙂

Гарну добірку невинних жартів радить портал uaua.info “Как разыграть ребенка на 1 апреля: забавные идеи для родителей” Діти обожнюють розіграші та веселяться від душі, ці 12 ідей веселих жартів, які потішать і Вас, і малюка.

Жартівливі личка пропонує команда сайту “Всеосвіта”. Приміряй та веселись! Достатньо завантажити і роздрукувати розробку і робити веселі личка.

Ну і наостанок, якщо Ви не хочете докладати багато зусиль, щоб розсмішити вашого малюка, можна подивитись комедію у кінотеатрі, наприклад, “Диво-парк”