Дачні розваги. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

  І знову святкування! Свята ще не скінчилися, а на нас вже чекає веселий уікенд. Можливість провести більше часу з рідними, поспілкуватися та пограти в улюблені ігри. Багато хто поїде з сім’єю у літній будинок, та буде насолоджуватись диханням природи. У більшості випадків такі поїздки залишають тільки приємні спогади на довгі роки, та буває, з’являється щось, що не дуже подобається.
Наприклад, періодично може з’являтися загроза нудьги.
Знаєте таке захворювання?
Ні?
І добре!
Так і повинно бути.
Та щоб запобігти такій загрозі, треба робити антинудьгову профілактику. Для цього інфоістанція Плекальні підготувала декілька порад.

  Усе дуже просто, треба тільки звернутися до уяви, ну можливо трішечки підзирнути до всезнаючого Гугла.
Вже бачите?

Так, головне, щоб діти були зайняті, та навряд вони будуть щиро зацікавлені у якійсь механічній, рутинній справі, або будуть захоплені важкою роботою, у якій в них буде невеликий успіх. Вам пощастило, бо є фантазія. В уяві є безліч варіантів, як перетворити вище перелічене у незабутній квест. Для цього, дуже допомагає підтримка та компліменти. Проявляємо щедрість та багатство душі. Можна згадати, скільки енергії з’являється коли нас хвалять. Отже, варто казати, як гарно у дітей виходить брати участь у сімейних справах.

До цього можна додати художності та емоцій.
Наприклад, треба не просто тягати відерко по галявинці, а доставляти важливий вантаж з таємничого пункту А до чарівного пункту Б, і вже маємо привабливу гру, замість капризів та опору. Не варто сильно ускладнювати, треба враховувати, що дітям достатньо складностей і без додаткових зусиль, а от увага та чуттєва включенність їх дуже підбадьорить.

Далі, багатство ігор помножується кількістю можливих завдань, в умовах території будинку. Звичайно, краще коли є спеціальний дитячий майданчик, галявинка без колючок та стирчаків, або спеціальний басейн. Можна побудувати мотузкові загорожі, або містки. Згадуєте скільки задоволення та сміху, від самих звичайних гойдалок? А який пліт, можна зв’язати з надувних іграшок.

Десь у цьому місці інфоексперти Плекальні зазвичай подають найсмачніше. Так, цього разу це буде порада, що робити, якщо діти не хочуть робити нічого, з того що ви пропонуєте. Ну, запросити професійних аніматорів також можна і прямо у Плекальні, та є ще один дієвий засіб – заохочення!
Як?
Це яскравий опис того, що буде, коли діти пройдуть усі завдання. Наприклад, якщо зліплять декілька пасочок, вийде дуже красивий замок. А ще можна запропонувати призи. Нагадаємо, що завдання повинні бути нескладними, а призами потрібно обов’язково нагороджувати – це ж обіцянка.

Вже тремтить передчуття глибокого задоволення, адже кожна хвилина уваги приділена дітям, повертається непомірно більшою вдячністю – сміхом, обіймами, довірою та любов’ю.

Тож гарної поїздки та до нових зустрічей за корисним столом у Плекальні!