Цікаві вихідні. КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ.

Вітаємо з новою рубрикою: “КОРИСНИЙ ОБІД У ПЛЕКАЛЬНІ”!
Щоп’ятниці о 13:00 “Плекальня” готуватиме для вас смачну та корисну інформацію, описи, поради, новини.
Сьогодні пропонуємо огляд варіантів, як використати вихідні (не тільки ці) за призначенням.

Інфотерапевти Плекальні запевняють – обідати з Плекальнею корисно для інтелектуального та емоційного здоров’я!

Хто ще не був, Плекальня дуже радить відвідати 8 Фестиваль писанок на Софійській площі, що проходитиме до 22-го квітня. Окрім шедеврів мистецтва, можна зарядитися енергією натхнення, яка посилюється кількістю цінителів, та живить ще довгий час, допомагаючи робити добрі справи. Тож, будь ласка, посилання:
https://www.facebook.com/events/214911089090438
Або на сайті:
http://folkukraine.com/…/5-kvitnja-sofijskij-plocshi-start…/

Для шанувальників квітів – виставка тюльпанів “Навколо Світу”, яка продовжить милувати відвідувачів до 27-го травня. Сторінка у фейсбуці:
https://www.facebook.com/events/137260400432950/

Крім того, у Київських ботанічних садах розквітли перші весняні магнолії!

 

Бажаєте поринути у старовину? Насолодитися видовищними ретромобілями, ще й у поєднанні з аеротранспортом? Провести час у динамічній та веселій атмосфері фестивалю? Вже скоро відкриється, найбільший технічний фест “Old Car Land”. На ФБ:
https://www.facebook.com/events/894932413990336/
На сайті:
http://oldcarland.com.ua/


Наступне більше схоже не на пропозицію, а на заклик до дегустації для гурмана, що підтримує мистецтво та еволюцію, або мистецтво еволюції. Одночасно та поокремо витвори мистецтва та наукові винаходи самого, вже здогадалися кого. Звичайно, важко помилитися у авторі найвідоміших цінностей у стількох галузях. Отже всі на “Experience Da Vinci” на ВДНГ. Треба встигнути до 30 квітня. Інфо на ФБ:
https://www.facebook.com/events/994833623999086/
Сайт:
http://e.slm.ua/davinci

Крім того, на ВДНГ з цієї суботи парк KACHELI відкриває теплий сезон:
https://www.facebook.com/events/579204272450090/
http://kacheli.kiev.ua/
Варто звернути увагу ще на події поза Києвом, наприклад, “Фестиваль повітряних куль в Переяславі”, що відбудеться з шостого по дев’яте травня. Докладніше за посиланням:
https://www.facebook.com/events/366138273867251/До речі, жінок шанувальниць хокею досить не мало. Можливо тому, що чоловіки у хокейних обладунках виглядають кремезніше. Для дітей, таке видовище проходить також набагато екологічніше ніж види спорту, які відомі своєю агресивністю. Особливо хокей приємний, коли в нього грають юні обдарування. Тож хокей сміливо можна вважати сімейним дозвіллям. Ласкаво просимо на Чемпіонат світу з хокею серед юніорів у Палаці Спорту з чотирнадцятого по двадцяте квітня:
http://spalace.com.ua/

Іноді можна дуже здивуватися, у яких недитячих заходах, можуть брати участь маленькі громадяни та організатори “Дитячої велогонки у Пирогово”, реагують на такі явища досить звично. Досить екстремальний захід відбудеться 26-го травня. Цікаво? Переходьте за посиланням:
https://www.facebook.com/events/1879872475417474/

Містичною силою приваблює зоряне небо. Цей потяг розвивається стільки, скільки є кому спостерігати чарівну безодню. Результатами такого розвитку є останні досягнення астрономії, якими може поділитися “Астрономічна обсерваторія Київського національного університету імені Тараса Шевченка”.
Очікується, що у квітні буде видно подвійні зорі, зоряні скупчення,
Планету Венеру можна буде бачити з другої декади до кінця місяця.
Місяць можна буде бачити з 20 по 27 квітня.
Крім того, поза графіком, за домовленістю для груп школярів чи студентів проводяться денні екскурсії з можливістю спостережень Сонця та оглядом експозиції Астрономічного музею.
Графік проведення вечірніх екскурсій на квітень 2018 р. на сайті:
http://www.observ.univ.kiev.ua/museum/ekskursiyi/

Дякуємо що завітали! До наступної порції інформації БЕЗ ГМО!