Ні для кого не секрет, що іноземні мови з кожним роком набирають популярності. Англійську мову вивчають по всьому світу люди різного віку, але найлегше сприймати і вивчати іноземну мову в ранньому віці, коли вивчення складних звуків та слів перетворюється на гру.

На заняттях з англійської мови ми намагаємося створити казку, в якій малеча зустрічає казкових  героїв, грає в ігри, співає пісень, бавиться і одночасно запам’ятовує багато корисної інформації. У грі розвивається увага, фантазія, та пам’ять.

Основним підручником, за яким ми працюємо, є First Friends (Oxford University Press – 1, 2). Підручник розрахований на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Книга містить багато цікавих завдань, ігор тощо.


Щоб зацікавити дітлахів, ми використовуємо тематичні картки, іграшки, відео- та аудіоматеріали. А ще діти просто обожнюють різні пісеньки та віршики. Все це сприяє розвиткові зорового, слухового, тактильного та емоційного сприйняття.

 

На уроках англійської мови ми тренуємо дитячі язички з легкістю вимовляти непрості англійські звуки.

A fat cat sat on a mat and ate a fat rat.

My mummy makes me muffins on Monday.

Tom tries to tie a tie.

I can hop – says a hare
I can walk – says a bear
I can run – says a dog
I can swim – says a frog.

Малеча дуже любить співати пісні. Ми часто вчимо пісеньки з серії Super Simple Learning.

 

One potato
Two potatoes
Three potatoes
Four!
Five potatoes
Six potatoes
Seven potatoes
More!

 

One two three four

Stamp stamp stamp stamp

One two three four

Clap clap clap clap

Bend down low

And touch your toes

Then reach up high

And jump up to the sky

Turn to your right and pat pat pat

Turn to your left and clap clap clap

Для нас основні інгредієнти успішного уроку — це перш за все хороший настрій та позитивні емоції, що заправлені соусом з цікавих та веселих завдань. Тож дозвольте нам подарувати вашій дитині цікавий різнокольоровий світ англійської мови.